Види дитячого горщика


З дорослішанням малюка багато матусі починають замислюватися про покупку дитячого горщика. Як тільки дитина навчилася сидіти - його тут же садять на горщик. Насправді, премудрість ходіння на горщик у малюка починає розвиватися від 18 місяців. Він починає розуміти що вимагають від нього батьки, і що не потрібно робити мокрими свої штанці. 
Коли і як привчати малюка до горщика - це особистий вибір його батьків. Головне підійти правильно до вибору цього аксесуара.
Дитячі горщики в наш час вражають різноманітністю. Давайте розглянемо найбільш популярні моделі:


Класичний горщик: Найбільш проста модель горщика круглої форми. Такі горщики були популярні за радянських часів і виготовлялися з металу. Зараз такі горщики роблять з міцного пластику.
Анатомічний: Пластиковий горщик у формі сідла зі спинкою і виступом попереду. На такому горщику малюк сидить з розставленими ніжками. Горщик буває однотонним, з різноманітними картинками і музичним (в музичному горщику є спеціальні датчики, які включаються при попаданні на них рідини)
Горщик з підніжкою: горщик з міцного пластику зі зручною підніжкою. Такі підніжки мають антиковзаюче покриття. Коли дитина користується горщиком, така підніжка його фіксує і не дає йому перевернутися.
Горщик-іграшка: Такі горщики мають анатомічну форму і часто виконані у вигляді тварини чи машинки. Попереду є ручка-тримач з вбудованою тріскачкою.
Стільчик: Горщик зроблений у вигляді дитячого стільчика, він має спинку і чотири ніжки. Замість сидіння, такий горщик має забірник, що легко виймається.
Складаний горщик: Горщик виготовлений з міцного пластику з жорстким сидінням і м'яким вкладишем. Такий горщик підходить для часто подорожуючих сімей.
Як же серед різноманітності моделей вибрати відповідний і правильний горщик? Дуже навіть просто, потрібно дотримуватися всього лише кількох правил:
* Хлопчикам рекомендується горщик у виступом, який захищає кімнату від бризок, дівчаткам рекомендується круглий горщик.
• Пластик обраної моделі повинен бути міцним, без тріщин і задирок.
* Музичні горщики і горщики-іграшки можуть відволікати дитину. Він буде їх сприймати як додаткову розвагу.
• Зверніть увагу на отвір горщика. Воно повинно бути широким, що б бортики горщика не впивалися в тіло малюка.
• Краще брати горщик із пластику. За ним так само легко доглядати як і за емальованим, але він легше за вагою і не такий холодний, що має значення для комфорту дитини.
• Позитивним нюансом в моделі горщика буде наявність зручної ручки. Адже малюк не тільки ходить по природній потребі, йому ще й подобається виливати вміст горщика в унітаз.
Іноді дитина категорично відмовляється ходити на горщик. В такому випадку вас виручить накладка на унітаз. Накладки бувають з м'якими сидіннями і пластиковими.  
Вибір горщика, в кінцевому підсумку, залишається за вами. Не забувайте, горщик ви підбираєте під конкретну дитину, тому при виборі враховуйте його фізіологічні особливості.